Dong Guan Merrock Industry Co, Ltd

dgmerrock@hotmail.com Whatsapp / Mobil: 0086-13217696818

CE, ISO9001: 2008, SGS, MSDS, BULUŞ PATENTI, vb.

Ürünler
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Ana sayfa

Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd

Certifications
Çin Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd Sertifikalar
Customers Reviews
I’ve just opened our crates and so far very impressed with the build quality of your machines. Would you kindly thank everyone involved with......

—— David-U.S.A

Lucy, bugün (6 saat) çoğu için, güzel ve pürüzsüz çalıştırmak değirmeni kullanılan ve çok gürültülü değil.

—— Michael-Yeni Zelanda

Sizin makine kalitesi iyidir, ama senin makine görünümünü iyileştirmek eğer mükemmel olacak!

—— Ah poh-Vitnam

Ben sohbet şimdi

Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd

Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : MERROCK / BSD-TOP / APOLLO / DANGSING
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 500000-1000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 70% - 80%
Dongguan Merrock Industry Co, Ltd zemin yüzey taşlama ve parlatma makinesi, elmas parlatma pedleri, mermer kristal toz ve beton kür ajan profesyonel üreticisidir! Profesyonel taşlama, araştırma, üretim, satış ve teknoloji danışmanlığı alanlarında çok sayıda mükemmel yeteneğe sahibiz, zaten yüzey taşlama sistemi alanında ünlü bir üretici haline geldi. Merrock, makine, kimya sanayi ürünü ve ayrıca aşındırıcı madde üretim ve satış departmanı ile donatılmıştır. Merrock ağırlıklı olarak araştırma ve üretim yapmaktadır: Makine, Kimya endüstrisi, Aşındırıcı ve Donanım araçları. Teknoloji ve araştırmada güçlü bir avantaja sahibiz ve ürünlerimizin bazıları araştırma ve teknolojide Çin'de büyük avantajlar sağlıyor.

Merrock, aşındırıcı bir fabrika adı devraldı Guangzhou Dangsing aşındırıcı Co, Ltd , Dangsing, "Apollo", "Bear" ve "Dangsing" markasını atar ve "Apollo" markasını Avrupa ve Amerika'da ünlüdür. Merrock, makine gücü, parça ve parçaların seçimi, kimyasal ve aşındırıcı üretim teknolojisi ve hammadde alımı konusunda çok katıdır. Ürünümüzün kaliteli, uzun ömürlü ve uzun süre kullanımı oldukça sağlam olmasını sağlar. Şu anda, bizim ürün zaten yaygın olarak kullandık: Pekin-Shanghai Express demiryolu ve Şangay Expo Venue, Şangay Hongqiao ulaşım merkezi büyük inşaat bir sürü% 90 iç havaalanlarına, en yüksek demiryolu, yüksek yol inşaat vb. Kanton fuarı vb. Yerli ve her türlü inşaat ekibinde çok sayıda güçlü temizlik firması ile yakın işbirliği ilişkimiz bulunmaktadır. Ayrıca bazı ünlü markaların OEM üreticisi. Devamlı sadık kalmanın, yürekle araştırma yapmanın, özenle hazırlanmanın doğru olduğunu ve müşterilerimizden güven kazanmamızı ve pazardan saygı duymamızı sağladığı kanıtlanmıştır. Bu ürünlerin makul fiyatlarla olmasını sağlamak için ürün kalitesini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz. Tüm tüketicilerin değerli önerilerini memnuniyetle karşılıyoruz ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak ve en iyi hizmeti sunmak için teknolojiyi Doğu ve Batı'dan (anakara Çin, Çin Tayvan ve Avrupa) mükemmel bir şekilde birleştirmeye adayacağız. Merrock'a Hoşgeldiniz!

İletişim bilgileri
Dongguan Merrock Industry Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Lucy Luo

Tel: 0086-13217696818

Faks: 86-769-23152826

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)